قهرمان همسرتان باشید

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 18 مرداد 1396 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

هفت نکته برای اینکه قهرمان بانوی تان باشید

1-لبریز محبتش کنید.

به عنوان یک مرد و یک همسر به بانوی تان عشق بورزید و یادش بیاورید که چطور عاشقش شدید. قلبش و ذهنش دائما به شنیدن این نکته نیاز دارد.

2-حمایتش کنید.

هرکسی در زندگی با مسائلی روبرو میشود.شما همراه و یاور بانوی تان هستید. پس وقتی با مشکلی مواجه میشوید برای حمایت او در کنارش باشید. 

3-به او گوش کنید.

به عنوان یک همسر، شانه ای برای اشک های او باشید کسی باشید که میتواند در کنارش پناه بگیرد. لازم نیست تا زمانی که نخواسته مشکلاتش را حل کنید، فقط خوب به حرفهایش گوش دهید.

4-با هم وقت بگذرانید.

وقت گذاشتن برای یکدیگر تضمین کننده یک ازدواج و خانواده سالم است . از انجام کارها با هم لذت ببرید. اوقات و خاطره های تان را به عنوان یک زوج و یک خانواده ماندگار کنید.

5-به جزییات توجه کنید.

تغییر مدل مو و هماهنگ کردن لباس های جدید را ببینید.ابراز حس هایش با صورت و ظاهر را درک کنید. حواستان به موقعیت های مهم مانند سالگردها و تعطیلات باشد.برای خرید یک هدیه مناسب برنامه ریزی کنید.

6-به استراحتش اهمیت بدهید.

وقتی بچه دار میشوید شرایط تغییر میکند. همسرتان گاهی نیاز به استراحت دارد حتی شاید لازم باشد از همه چیز کمی دور شود. شما خود میتوانید داوطلب مراقبت از فرزنداتان شوید تا فراغتی هم برای خودش داشته باشد، نه اینکه او درخواست کند.

7-قدر دان او باشید.

بگذارید بانوی تان بداند که قدر او را میدانید. بابت کوچکترین لطف ها از او تشکر و قدردانی کنید. به او بگویید که بداند چقدر برایتان مهم است. لطفا به زبان بیاورید.

با سایت نوعروسان همراه باشید...

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :