چگونگی چیدمان خانه نوعروسان

10 / 10
از 1 کاربر

چند پیشنهاد سایت نوعروسان در چیدمان عروس خانمها

جهیزیه و چیدمان آنها یکی از دغدغه های همیشگی خانواده نوعروسان بوده و در سالهای اخیر نیز متأسفانه به علت چشم و هم چشمی این نگرانی ها بالا گرفته است.

همچنین اجاره های بالا بابت رهن یا اجاره منازل ،منجر به کوچکتر انتخاب کردن خانه تازه عروس و داماد شده است.

همگی این عوامل دست به دست هم می دهند تا علاوه بر اضطراب و استرس مراسم عروسی برای تازه عروسها،نگرانی چیدمان درست و به چشم آمدن جهیزیه اش نیز اضافه خواهد شد.

در سایت نوعروسان تصمیم داریم تا تکنیکهایی کوتاه اما کاربردی را برایتان شرح دهیم تا شاید اندکی از این نگرانی کاسته و شما در مقابل خانواده همسرتان سرافراز کنیم!

اما نکات کلیدی در چیدمان :

1. از مبلمانتان به عنوان جداکننده برای سالن نشینمن استفاده کنید،از محاسن این کار بزرگتر نشان دادن فضای خانه و تفکیکپذیری آن است البته برای اینکار،پارتیشنها و دربها گزینه مناسبی نیستند!

2 . ستونهایی که گاهاً در وسط سالن وجود دارند،را فراموش نکنید.آنها می توانند جلوه خاصی به خانه تان بدهند،به شرط آنکه درست تزئین شوند.می توانید از آنها به عنوان یک کتابخانه گرد استفاده کنید.

3. از راهروهای منزلتان نیز به درستی استفاده کنید اگر پهنای آن زیاد است،به عنوان سالن غذاخوری و محل قرار دادن میز نهارخوری می توانید استفاده کنید اما اگر پهنای آنها کم است،می توانید با نصب قفسه هایی بر روی دیوار،از آن به عنوان ویترین و نمایش ظروف تزئینی تان استفاده کنید.

4. تناسب رنگ میان پارچه روی مبلها،پرده و رنگ دیوارها نیز نقش بسزایی در جلوه وسایل شما خواهند داشت.

5. از چیدن وسایل اضافی مانند وسایل برقی یا هر چیز اضافی دیگری که مکان آن جای دیگیری می باشد،به شدت پرهیز کنید اینکار نه تنها جلوه وسایلتان را زیاد نمی کند،بلکه خانه شما را از حد ممکن کوچکتر نشان داده و موجب ازدحام ذهنی برای بازدید کنندگان خواهد شد

با سایت نوعروسان همراه باشید.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :