آموزش اصول ماساژ عاشقانه

10 / 10
از 1 کاربر

آموزش اصول ماساژ عاشقانه

نکاتی کلیدی در آموزش ماساژ آموزش اصول ماساژ جنسی و عاشقانه ویژه ی زن و شوهرها

بعضی ها برای اینکه بتونند همسر خودشون رو خوشحال کنند حاضرند دست به هر کاری بزنند. بعضی ها از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو برای خانم خودشون می خرند تا اون رو خوشحال کند اما همیشه نمیشه با پول و کادو دل همسر خودمون رو شاد کنیم . چون که از یک طرف ممکنه که دیگه پولی تو جیبمون نمونده باشه و از طرف دیگه هم اگر زیاد کادو بخریم دیگه زیاد به چشم نمیاد .

حالا یک راه های بسیار ساده ای برای خوشحال کردن همسر وجود داره که میتونه تا مدت ها در ذهنش بمونه و عشق و علاقه ی همسرمون رو بهمون زیاد کند.

یکی از این راه ها ،ماساژ دادن است.میشه گفت که ماساژ بدن رو مخصوصا ماساژ جنسی یکی از هنرهای مدرن زن و شوهر های امروزیه که که زندگیه زناشویی رو به شدت شیرین میکنه.

برای همین در این قسمت از سایت نوعروسان براتون آموزش اصول ماساژ جنسی و عاشقانه ویژه ی زن و شوهرها رو قرار دادیم تا با استفاده از ماساژ جنسی،هم خودتون و هم همسرتون نهایت لذت رو از همدیگر ببرید.

همیشه یادتون باشه که یک ماساژ عاشقانه یا جنسی خوب ،می تونه شور و حال خوبی در هر دوی شما ایجاد بکنه و بقدری شما رو تحریک بکنه که هر چقدر هم که در طول روز خسته باشید،بعد از برگشتن از سر کار به منزل، بعد از یک ماساژ جنسی،همسر شما مشتاقانه خواهان برقراری نزدیکی جنسی با شما بشه !

اینم بدونید که درسته که الان دیگه کسی حوصله و وقت انجام ماساژ رو نداره ،ولی اگر دو ساعت برای ماساژ وقت بذارید تا یک ماه شما و همسرتون پر از انرژی و شارژ هستید و تا یک عمر از خاطرش لذت میبرید. مهر و محبت بین شما خیلی زیاد میشه.

خوب حالا اگر آماده هستید، آموزش اصول ماساژ جنسی و عاشقانه ویژه ی زن و شوهرها رو شروع میکنیم .

1- اول اتاق رو برای یک شب عاشقانه و رمانتیک تزئین کنید. باور کنید ، همین گلی که روی میز در عکس می بینید،میتونه خانم شما رو به قدری عاشق تر بکنه که نگو و نپرس. محیطی که ماساژ در اون انجام میشه در تحریک جنسی زن و مرد خیلی تاثیر داره برای همین اتاق رو مرتب کنید ،پرده ها رو بندازید و مقداری عطر خوشبو در اتاق بزنید.

2- اگر تخت دارید روی تخت و اگر تخت ندارید روی مبل و اگر مبل هم ندارید روی زمین یک حوله تمیز و نرم و لطیف رو پهن کنید . -ترجیحاً از حوله هایی استفاده کنید که به رنگ اتاق بیاد ، نو هم باشه چه بهتر. البته نرم و لطیف بودن حوله مهم تر از نو بودنش هست . -اگر یک حوله ی دیگه دارید ، بذارید یک جایی که گرم بشه و بعدا ً که همسرتون لباسش رو در آورد ، اون حوله ی گرم رو بکشید روش . اگر هم هوا گرم بود،می تونید بدون لباس بمونید.

3- درجه هوای اتاق رو در حالت متعادل نه ارید تا وقتی که زن یا شوهر شما لباس تنش نیست زیادی سرد یا گرمش نشه .

4- یک آهنگ عاشقانه که هر دوتاتون دوست دارید رو انتخاب کنید و صدا ی بلند گو رو کم کنید تا در پس زمینه اون آهنگ پخش بشه. سعی کنید از آهنگ های رمانتیک و ملایم استفاده کنید .

5- از شمع استفاده کنید. این شمع ها هر چقدر هم که به نظر لوس برسند ، ولی در عمل حس رمانتیک فوق العاده زیبا یی به محیط می دهند . وقتی چراغ ها خاموش باشه و اتاق با نور شمع ها روشن باشه ، این نور شمع به تحریک جنسی هر دوی شما در حین ماساژ کمک میکنه.

6- یک روغن یا روان کننده ی ماساژ خوشبو تهیه کنید.ماساژ جنسی بدون روان کننده امکان نداره،هرچی روان کننده ی بیشتری داشته باشید ، لذت بیشتری خواهید برد. روغن های ماساژ با رایحه های مختلفی دربازار وجود داره که خوشبوترین روغن های ماساژ،روغن بادام شرین،روغن زیتون،روغن نارگیل، روغن اواکادو و هر روغن دیگه ای که خودتون دوست داشته باشید هست.

هرگز روغن ماساژ رو مستقیم روی پست همسر خودتون نریزید. بلکه یک مقداری از اون رو روی کف دستتون بریزیر و با مالیدن دو کف دستتون به همدیگر اون روان کننده رو گرم کنید تا آماده ی ماساژ دادن بشه .

7- خودتون رو آماده کنید. ناخن ها تون باید کوتاه باشه تا به پوست زن یا شوهرتون صدمه نزند. هرگونه طلا و جواهرات رو از بدنتون دور کنید. دستانتون رو خوب بشویید و قبل از اینکه به بدن همسرتون دست بزنید،اونها رو دست هاتون رو به هم بمالید تا خوب گرم بشه 

به عنوان یک ماساژور شما باید کاملا آروم باشید .در هنگام ماساژ به هیچ عنوان عجله نکنید و هر قسمت از بدن رو به آرومی ماساژ بدهید. . زن یا شوهری که داره ماساژ داده میشه باید دو ساعت قبل از ماساژ از خوردن غذا های سنگین و چرب و چیلی جلوگیری کنه.

یک فکر خوب برای انجام ماساژ عاشقانه اینه که قبل از انجام هر حرکتی،اون ماساژ رو روی خودتون انجام داده باشید یک وقت همسرتون اذیت نشه. .خودتون هم در طول ماساژ باید در وضعیت راحتی باشید تا بتونید آرامش خودتون رو با ماساژ به همسرتون انتقال بدید . . اگر تصمیم دارید که هر دوتایی (زن و شوهری) درهنگام ماساژ داد بدون لباس و برهنه باشید ، قبلش دمای اتاق رو گرم نگه دارید.

8- نیازی نیست که حرکات ماساژ رو دقیقاً مثل حرفه ای ها انجام بدید . این که شما چندین روش ماساژ رو بلد باشید خیلی خوبه،ولی نیازی نیست که خودتون رو اذیت کنید که اونها رو دقیقاً مثل حرفه ای ها انجام بدید. همین که دست های گرم شما بدن همسرتون رو نوازش کنه خودش خوبه .همین که زن یا شوهر شما در حین ماساژ به این فکر میکنه که شما برای خوشحال کردن اون دارید ماساژش میدید، احساس آرامش بخشی بهش دست میده. یادتون باشه که چند دقیقه قبل از اینکه ماساژ رو شروع کنید، حتما روغن ماساژ رو روی پوست همسرتون بمالید و بذارید چند دقیقه بمونه و بعد ماساژ جنسی یا عاشقانه رو شروع کنید .

برای نوازش کردن ، از حرکات نرم و کشیده استفاده کنید تا ماهیچه های همسرتون ریلکس بشه. از فشار وارد کردن به استخوان ها پرهیز کنید . یادتون باشه که قراره ماساژ عاشقانه و جنسی بدید و الان تو باشگاه بدن سازی نیستید . . قبل از شروع تصمیم بگیرید که از کجا می خواهید ماساژ رو شروع کنید و حرکت بعدی چی باید باشه . این بستگی به خودتون داره که ماساژ عاشقانه رو از کجا شروع کنید.

جاهایی که معمولا همه دوست دارند از اونجا ماساژ داده بشوند،کمر،کپل و پهلو،باسن و ران هاست.و بعد از اون تمام پا رو ماساژ بدید و بعد به سمت بالا تنه برید و در آخر صورت و سر رو ماساژ بدید .

یادتون باشه که هرگز قبل از اینکه ماساژ یک قسمت تموم بشه ، وارد قسمت دیگه ای نشوید . یعنی اگر دارید کمر رو ماساژ می دهید،تا کل کمر رو ماساژ ندادید،ماساژ باسن رو شروع نکنید. این اتفاق خیلی زیاد میافته که مثلا مرد داره یک طرف کمر خانمش رو ماساژ میده و همون طور که قبلا ً گفتیم این ماساژ عاشقانه باعث تحریک زن و شوهر میشه؛ شوهر بعد از ماساژ یک طرف کمر، کپل و پهلوی زن،تحریک میشه و میره سراغ ران !!! آقایون خودتون رو کنترل کنید و هر قسمت را کامل ماساژ بدید و بعد برید سر حرکت بعدی !!

9-حرف زدن ممنوع 

یک قسمت اساسی در هر نوع ماساژی(جنسی و غیر جنسی) اینه که طرفین ساکت و آروم باشند . آرامش موجود در جو محیط رو حفظ کنید.

با سایت نوعروسان همراه باشید...

ارسال نظر

محمد : عالی
0 0
عالی
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :