مزون لباس عروس

مزون لباس عروس:

در این بخش از سایت نو عروسان لیست کاملی از مزون های لباس عروس به همراه خدمات مورد نظر آنها قرار دارد . به منظور سهولت در پیدا کردن مزون لباس عروس ،مزون ها را بصورت منطقه ای قرار داده ایم. مزون لباس عروس در شمال تهران ،مزون لباس عروس در جنوب تهران،مزون لباس عروس در شرق تهران و مزون لباس عروس در غرب تهران.

لباس عروس،لباسي بي نظير و منحصر به فرد است. در کنار رويداد تولد و مرگ، ازدواج يکي از سه موقعيت مهم وبزرگ در زندگي هر فرد است و تنها موردي میباشد که او در تعيين چگونگي و عظمت و شکوه برگزاري آن، نقش اصلي را بر عهده دارد. اين روز براي عروس خانمها، بيش از داماد اهميت دارد و روز بزرگ زندگي او محسوب مي شود. نوعروسان همواره تلاش ميکنند تا لباس عروسي خاصي داشته باشند که با موقعيت و فضاي جشن و شادي مناسب باشد و آنها را زيبا و باشکوه نشان دهد.

12مجموع 19 محصول

ارسال نظر

اسما : خوب
5 0
عالی بود لطفا عکس هم از لباس عروس ها بگذارید
بیتا : لباس عروس
0 0
ابچه های لباس های برند های معروف دنیا توی اصفهان هست؟ البته یه مزون که دروغ نگه جنس ایرانی رو به عنوان خارجی بفروشه.
armita : مزون
0 0
من عروسیم توی پاییزه و از الان دارم دنبال لباس میگردم چون برند بودن و خاص بودنش برام مهمه. از بین مزون هایی که دیدم : به نظرم میس دفنه کارای جدید کم داره . بیشتر توی سبک های قدیمی لباس داره. میس مدا هم از آمریکا و فرانسه لباس داره ولی یکم قیمت هاش بالاست. اسپوزا هم که قیمت هاشون نجومیه، برخوردشونم خیلی بده اصلا سمتشون نرو. لیدی ایده آل کارای ترکیه ای داره و مسئولینش خیلی خوش برخوردن. لباسای انقلاب خیلی دمده و بی کلاس بودن. چند تا مزون دیگه هم مثل آرتیسون و الما بهم معرفی کردن اونا رو هم بررسی میکنم و میام میگم.
elahe : مزون
1 0
عروسی من دو مرداد بود و لباسمو از مزون ازاده مجیدی گرفتم. با اینکه لباس پفی دوست داشتم از بچگی اما بعد از پوشیدن دوتا لباس پفی خانم مجیدی یه اروپایی بهم داد انقدر تو تنم خوشکل بود انقدر خوشکل بود که بدون تردید خریدمش. تو آرایشگاه و تالارم همه از لباسم تعریف می کردن. توی باغ هم که رفته بودیم اونجا 11 تا عروس بودیم همه مدل ها تکراری بود اما لباس من تک بود و اندامم خیلی قشنگ خودشو نشون میداد چششون در اومده بود خانم مجیدی جونم ممنونم از لباس قشنگی که برام فراهم کردید هنوزم میرم هرازچندگاهی بغلش میکنم عاشقشم
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :