تالار عروسی-باغ تالار

چند نکته از سایت نوعروسان به شما عروس خانمها :

نکته اول: اگر در فصل تابستان یا زمستان ازدواج می کنید به سیستم گرمایش و سرمایش مکان عروسی تان باید توجه کنید. تعدادی از عروس و داماد ها مراسم خود را به دلایل مختلف خارج از شهر برگزار می کنند و این مسافت طولانی هم خودشان و هم میهمانان شان را خسته خواهد کرد. موضوع مسافت برای کسانی که بجه های کوچک داشته باشند،سالخورده ها و کسانی که وسیله ی نقلیه نداشته باشند مشکل بزرگی خواهد بود.

نکته دوم:لطفا بعد از آن که تعداد میهمانان مشخص شد،تالار عروسیتان را انتخاب کنید. گاهی اوقات پیش می آید که ظرفیت یک خانه،سالن و... دویست نفر است ولی عروس و داماد سیصد نفر را دعوت کرده اند که این واقعا برای میهمانان سخت خواهد بود . زیرا وقتی یک مکان ظرفیت مشخصی داشته باشد فقط از لحاظ جا و فضا مشکل پیش نمی آید بلکه سیستم تهویه ی هوا ،رختکن و گاهی اوقات میز شام و تعداد میزها نیز مشکل ایجاد خواهند کرد. بهتر است به دنبال مکانی باشید که برای میهمانان نیز جای پارک وجود داشته باشد. 

نکته سوم: در انتخاب مکان عروسی به تمیزی و بهداشت سرویس غذا خوری،رومیزی ها،راحت بودن صندلی ها،سرویس های بهداشتی،رختکن و حتی کف سالن توجه کنید.

نکته آخر: وقتی می خواهید منوی غذا را انتخاب کنید باید توجه داشته باشید که برای تعداد زیادی از اشخاص که سنین متفاوت و هم چنین طبع های گوناگون دارند غذا سفارش دهید. سعی کنید بیش تر از غذاهای مرسوم مثل انواع کباب ها استفاده کنید که معمولا با اکثر مزاج ها سازگاری دارد.

سایت نوعروسان تالارهای خوبی را به شما پیشنهاد میدهد.

12مجموع 27 محصول

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :